fbpx

Na tej stronie znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania

Aby usprawnić i ułatwić Państwu zamówienie w naszej firmie poniżej zamieszczamy najcześciej zadawane pytania przez naszych klientów. Mamy nadzieję że dzięki temu będziecie mogli jeszcze sprawniej dokonać swojego zamówienia. Pozdrawiamy.

Minimalne zamówienie jest zależne od wielkości opakowania. Łączna waga gotowego zamówienia to około 100kg.

Od 2023 roku skupiliśmy się tylko na nadrukach fleksograficznych.

FLEXOGRAFIA – czyli tzw. technika nadruku wypukłego elastycznymi formami i farbami szybkoschnącymi. Głowna cecha opisanej techniki to występowanie elastycznej, wypukłej formy drukarskiej wykonanej z polimeru lub gumy. Technika może być z powodzeniem zastosowana w przypadkach, kiedy podłoże nie jest bardzo równe. Jest to najbardziej uniwersalna technika druku znana w dzisiejszych czasach, jeśli chodzi o możliwości druku różnych podłoży. Dla tej metody przy pierwszej realizacji na etapie przedprodukcji należy wykonać matrycę do nadruku – jest to dodatkowy koszt tylko przy pierwszej realizacji.

Do wszystkich klientów podchodzimy w szczególny sposób, dlatego też każdą wycenę przygotowujemy indywidualnie. Do przygotowania oferty potrzebujemy takich informacji jak rozmiar torby, grafika oraz nakład.

Oczywiśćie zwróć się o pomoc do naszych handlowców! Oferujemy zwykłe rodzje folii LDPE, HDPE, oraz MDPE, ale także te z SUROWCÓW KOMPOSTOWALNYCH i PRZETWORZONYCH. Zawsze możesz liczyć na fachowe doradztwo!

Jak najbardziej tak! Po podaniu wytycznych możemy opracować szatę graficzną i co najważniejsze takie usługi oferujemy GRATIS!

Nie, dostawa w jedno miejsce na terenie Polski jest zawsze i niezmiennie GRATIS!

Oczywiście, chętnie wyślemy darmowe próbki naszych produktów.